1,2% parama

Mieli mokyklos bendruomenės nariai,

Dėkojame už praėjusiais metais skirtą 1279 eurų paramą. Iš jūsų skirtų gyventojų pajamų lėšų buvo mokamas konkursų, festivalių dalyvių mokestis; iš viso išleista 233 eurai. Likę pinigai taupomi naujiems muzikos instrumentams, šiuo metu turima suma 5684 eurai.

Informuojame, kad  2022 m. sausio 1 d. prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį nuo 2021 m. mokestinio laikotarpio pajamų gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 2 dienos.

Pažymime, kad gyventojų užpildyti popieriniai prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį paramai, atsiųsti paštu ar įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, nebus nagrinėjami.

Taip pat atkreipiame Jūsų dėmesį, kad prašymai skirti paramą EDS nuo šių metų teikiami vedlio principu, per EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Prašymas skirti paramą pateikiamas dažniausiai pildomų formų sąraše. Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.

Pagalba ir konsultacijos paramos skyrimo bei kitais mokesčių klausimais teikiama telefonu 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777. Taip pat galima pateikti paklausimą per Mano VMI, pasirinkus skiltį Paslaugos > Paklausimai > Paklausimo pateikimas. Primename, kad paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose – su išankstine rezervacija.

Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos kodas 290067470.

Ačiū.

Parašykite komentarą