Kovo 15 d. mokytojosLigitos Stravinskienės smuiko klasės mokiniai Viltė Sakalauskaitė ir Jokūbas Gaška koncertavo Balsių bibliotekoje projeko „Informacinių ir ryšių technologijų kilnojamasis centras” pristatyme.

Nuotraukoje Viltė ir Jokūbas

smuikai

Sveikiname Gustę!

Gustė K.

Fortepijono 2 klasės mokinė Gustė Kazėnaitė sėkmingai dalyvavo  respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse „…nuo baroko iki romantizmo…“.  Konkursas  vyko 2016 m. Kovo 16 d.  Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje.. Mergaitė puikiai atliko du kūrinius: L. van Bethoveno „Rondo“ ir F. Šopeno „Noktiurną“, buvo pastebėta reiklios komisijos ir apdovanota diplomu.

Dėkojame mokytojai Skirmai Andreliūnienei už puikų mokinės paruošimą konkursui.

Smuikininkai

Sausio 29 d. Pakruojo „Žemynos” pagrindinėje mokykloje vyko tarptautinė  konferencija, į kurią buvo pakviestas koncertuoti Juozo Pakalnio muzikos mokyklos smuikininkų ansamblis (nuotraukoje).

smuikai

Tėvų susirinkimas

Mieli mokinių tėveliai,

Sveikiname su atėjusiu pavasariu ir kviečiame į tėvų susirinkimą, kuris vyks 2016 m. kovo 17 d. 17.15 val. mokyklos salėje. Po trumpo koncerto kalbėsimės aktualiais mokyklos veiklos klausimais.

Direktorė Nijolė Pupinienė

Jaunųjų pianistų konkursas „Jaunieji virtuozai“

Šių metų vasario 27 d. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje įvyko IV Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų konkursas „Jaunieji virtuozai“. Varžytis dėl garbingo „jaunojo virtuozo“ titulo suvažiavo 4-10 klasių mokiniai iš įvairių Lietuvos muzikos ir meno mokyklų: Zarasų, Pakruojo, Panevėžio, Ukmergės ir Vilniaus. Konkurso dalyviai turėjo atlikti privalomą etiudą ir laisvai pasirinktą kontrastingą kūrinį. Vertinimo komisija (M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojai I. Vyšniauskaitė ir A. Puodžiukas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos doktorantas J. Aleknavičius) aukštai įvertino Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos ketvirtokės, mokytojos metodininkės Natalijos Chrapačienės auklėtinės Emos Stakutytės meistriškumo lygį. Mergaitė tapo laureate, jai buvo įteiktas II vietos diplomas.

20160227_113101(1)-3Nuotraukoje- mokytoja metodininkė Natalija Chrapačienė su savo auklėtine, konkurso laureate Ema Stakutyte

Muzikavome kartu

                       Vasario 24 d. Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokykloje jau septintąjį kartą nuskambėjo koncertas ,,Muzikuokime kartu“. Šio renginio iniciatorė ir sumanytoja mokytoja Palmira Jasilionienė. Jame dalyvavo dauguma mokyklos auklėtinių ir mokytojų. Koncerto tikslas – skatinti vaikus dar labiau pamilti muziką, jaučiant malonumą muzikuoti kartu su draugais, mokytojais. Renginio pradžioje skambėjo lietuvių liaudies dainelės ,,Gieda gaideliai“ ir ,,Aš- audėja“, kurias atliko J.Pakalnio muzikos mokyklos jaunučių choras ( mokyt. Ingrida Tuomienė), o akompanavo kanklių ansamblis (mokyt. Palmira Jasilionienė). Taip pat muzikavo fortepijoniniai duetai: Meida Baltėnaitė ir Gabrielė Nikalajevaitė, Patricija Geležėlytė ir Ema Stakutytė, Laura ir Greta Gaubytės (mokyt. Natalija Chrapačienė); akordeonininkių duetas Simona Baltėnaitė ir Gabija Tarasevičiūtė, akordeonų ansamblis (mokyt. Larisa Šiaulienė); smuikininkų ansamblis (mokyt. Ligita Stravinskienė); 5-7 klasių vokalinis ansamblis (mokyt. Sandra Vaitiekūnienė). Atlikėjams akompanavo mokytojos Svajonė Geležėliene ir Natalija Chrapačienė. Koncerto pabaigoje nuotaikingai skambėjo saksofonininkų Roko Zakarkos ir jo mokytojo Dainiaus Tomkaus duetas. Gausus dalyvavimas ir susidomėjimas renginiu džiugina ir skatina siekti vis įdomesnių pasirodymų.

Mokytoja Sandra Vaitiekūnienė