NAUJŲ MOKSLO METŲ PRADŽIA

Karantino laikotarpiu užbaigusi praeitus mokslo metus, Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokykla vėl sulaukė savo mokinių. Šiais mokslo metais laukia nemaži iššūkiai užtikrinant mokinių ir darbuotojų saugumą ir kartu išlaikant ugdymo kokybę, muzikavimo lygį.

Paskutinę vasaros dieną vykusiame mokytojų tarybos posėdyje į užtarnautą poilsį išleidome ilgametę mokyklos meninio ugdymo mokytoją Zitą Adomaitieną. Per beveik 40 darbo mokykloje metų pynimo iš vytelių paslapčių ji išmokė daugybę pakruojiečių. Už mokiniams suteiktą galimybę pažinti ir patiems kurti grožį, už darbštumo pavyzdį ugdytiniams mokytoja Zita Adomaitienė buvo apdovanota Pakruojo mero padėkos raštu.

Fleitos mokytoją Vytautą Lukošiūną mokyklos kolektyvas pasveikino Pakruojo garbės piliečio vardo suteikimo proga. Ši nominacija Vytautui buvo suteikta už indėlį organizuojant prasmingą vaikų ir jaunimo užimtumą, meilę muzikai ir savo darbui.

Rugsėjo 1-oji pasitiko saule ir šiluma, todėl šventė buvo organizuota naujai įrengtoje aikštėje prie buvusios gaisrinės. Vyresniųjų klasių mokiniai ir jų mokytojai visiems susirinkusiems padovanojo koncertą. Nauji mokyklos mokiniai susipažino su savo mokytojais. Sėkmės ir sveikatos naujais mokslo metais mokiniams ir visam kolektyvui linkėjo mokyklos direktorė Nijolė Pupinienė, mero padėjėja Simona Lipskytė, kuri perdavė ir mero Sauliaus Margio sveikinimą, rajono tarybos nariai Audrius Kazlauskas, Rūta Sausienė, Saulius Gegieckas.

Kajus Zaičenko, Gustė Kazėnaitė, Jokūbas Gaška
Aretas Stankūnas
Jokūbas Gaška
Evelina Paslavičiūtė
Pirmokai ir ankstyvojo ugdymo programos mokiniai su savo mokytojais

Mokslo metai prasidėjo. Kad jie būtų sėkmingi, tikimės visų bendruomenės narių atsakingumo ir supratimo laikytis visų saugos reikalavimų, kad išliktume sveiki ir saugūs.