Smuikeliai- Zubovų dvare

  Gruodžio 28 d. mokytojos Ligitos Stravinskienės jaunesniųjų klasių smuikininkų ansamblis dalyvavo meninės raiškos „Incognito” mokyklos naujametiniame renginyje „Mes patys esame stebuklai” Sofijos ir Vladimiro Zubovų dvare. Energija trykštančiame ir nuotaikingame renginyje pasirodęs Kalėdų senis, atnešė ne tik dovanėlių, bet ir gražiausių emocijų visoms šventinėms dienoms. Kartu su šokėjais ir smuikininkais dalyvavo vaikų dainavimo studija”Svirplys” ir  projekto „Du balsai -viena širdis” dalyvės Aurelija Čižauskaitė su dukrele Gabriele.
Ligitos Stravinskienės informacija ir nuotraukos
Evelina ir Gustė
Mokytoja Ligita Stravinskienė, mažosios muzikantės Gustė Vaitiekūnaitė, Evelina Michaela Vasilė, Elena Klimkevičiūtė, Otilija Miknevičiūtė, Gintarė Kazlauskaitė ir dainininkė Gabrielė.

Kalėdinis sveikinimas ligoniams

Gruožio 20d. smuiko klasės mokiniai ir mokytoja Ligita Stravinskienė, kaip ir prieš metus, atnešė koncertą ir šventinę nuotaiką į Pakruojo ligoninę. Šiemet prie smuikininkų prisijungė mokytojo Redo Varvuolio mokinys Kajus Zaičenko. Ligoninės vyr. gydytojas V. Sudaris nuoširdžiai džiaugėsi šia iniciatyva, visus dalyvius apdovanojo gražiais palinkėjimais ir gardumynais.

 

Smuikai- Pakiršinio dvare

Gruodžio 19 dieną Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras visus sukvietė į Pakiršinio dvarą pavakaroti adventinėje vakaronėje „Štai atvažiuoja Kalėda“.Susirinkusieji mokėsi sukti medumi kvepiančią korėtą žvakę iš vaškuolės ir savo Kalėdiniam stalui pasigamino po adventinį vainiką. Šventinėje vakaronėje visiems savo koncertinę programą dovanojo Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos smuiko klasės mokiniai Silvija Černiauskaitė, Vakarė Šimanskytė, Jokūbas Gaška, mokytoja Ligita Stravinskienė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė.

Jaunosios žvaigždutės

Gruodžio 14 d. Pakruojo kultūros centre įvyko tradicinis jaunimo apdovanojimų renginys „Jaunosios žvaigždutės 2018“. Nominacijas pelnė mūsų mokyklos mokinės Ema Stakutytė ir Gabija Tarasevičiūtė. Nuoširdžiai sveikiname abi šaunias mergaites, dėkojame jų mokytojoms Natalijai Chrapačienei ir Larisai Šiaulienei.

EMA STAKUTYTĖ- nominacijos „Metų pianistė“ nugalėtoja — už aukštus pasiekimus dalyvaujant jaunųjų pianistų respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, aukštą profesionalumą, nuoširdų kūrinių atlikimą ir Pakruojo vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje.

GABIJA TARASEVIČIŪTė- nominacijos „Metų akordeonininkė“ nugalėtoja — už aukštus pasiekimus dalyvaujant akordeonistų rajoniniuose, respublikiniuose konkursuose ir  festivaliuose, aktyvų dalyvavimą muzikiniuose projektuose ir renginiuose bei Pakruojo vardo garsinimą.

Renginio koncertinėje programoje dalyvavo abi nominantės, dainavo mokyklos vokalistės Austėja Dumbrytė ir Vakarė Vasiliauskaitė.

Adventinis vakaras

Jau tampa tradicija adventiniu laikotarpiu organizuoti koncertą Pakruojo sinagogoje. Šios idėjos sumanytoja ir organizatorė- mokytoja Larisa Šiaulienė. Ruošdamiesi gruodžio 12 d. koncertui, muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai parinko šiam laikotarpiui tinkačius kūrinius, kurie sukteikė vakarui dvasingumo ir jaukumo.

Jaunučių choras ir vakaro svečiai- kandidatas į Lietuvos respublikos prezidentus Gitanas Nausėda ir Pakruojo meras Saulius Gegieckas Smuikininkų ansamblis

Koncertai vaikų darželiuose

                      Kaip ir kiekvienais metais, gruodžio mėnesį muzikos mokyklos mokiniai dovanojo kalėdinius koncertus Pakruojo miesto vaikų darželiams. Visur labai laukiami ir nuoširdžiai sutikti, mokiniai stengėsi kuo gražiau atlikti savo kūrinius, džiaugdamiesi galimybe koncertuoti darželyje, kurį kažkada lankė patys. Koncertus organizavo mokytojos Rūta Venslovienė ir Filomena Bieliauskienė.

SAULUTĖJEVARPELYJE VYTURĖLYJE

Smuikininkai festivalyje ARCO

2018 m. gruodžio 5 d. Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko XIX-as Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalis ARCO. Į festivalį suvažiavo daugiau nei 100 dalyvių iš Vilniaus, Panevėžio, Kėdainių, Tauragės, Raseinių, Plungės, Druskininkų ir kt. miestų. Džiugu, kad šiame festivalyje dalyvavo ir gražiai pasirodė  mokytojos Ligitos Stravinskienės smuikininkės Elena Klimkevičiūtė ir Ugnė Urbonaitė, kurias lydėjo ir joms akompanavo koncertmeisterė Svajonė Geležėlienė. Džiaugiamės stygininkų entuziazmu, puikia nuotaika bei nuostabia muzika.

Ligitos Stravinskienės tekstas ir nuotraukos

Svajonė Geležėlienė, Elena Klimkevičiūtė, Ugnė Urbonaitė, Ligita Stravinskienė

Elena KlimkevičiūtėUgnė Urbonaitė

Akordeono muzikos festivalis

2018 m. gruodžio 1 d. Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“ vyko respublikinis muzikos ir meno mokyklų akordeono muzikos festivalis „Lietuvių kompozitorių kūriniai“.  Festivalyje pasirodė 38 dalyviai – Lietuvos muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokiniai-solistai ir įvairių sudėčių ansambliai su akordeonu.

Tarp jų trys Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos mokiniai: Skaistė Poškutė (6 klasė, mokytoja Arina Janeliūnienė), Kajus Zaičenko (5 klasė, mokytojas Redas Varvuolis) ir Gabija Tarasevičiūtė (išplėstinio ugdymo klasė, mokytoja Larisa Šiaulienė).

Visi mokiniai buvo pagirti už puikų grojimą, sulaukė kvietimų dalyvauti Kauno regione organizuojamuose akordeonininkų festivaliuose. ,Festivalio dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis.

Arinos Janeliūnienės informacija ir nuotraukos

 Kajus ZaičenkoSkaistė PoškutėGabija TarasevičiūtėJaunieji muzikantai po pasirodymo