Su Naujaisiais Metais!

Miela mokyklos bendruomene!

2020 metai atnešė netikėtų iššūkių, nelauktų sunkumų ir išbandymų. Visiems teko mokytis bendrauti per atstumą, išmokti dirbti nuotoliniu būdu. Ugdymo procesas nenutrūko, padėdami vieni kitiems mokytojai, mokiniai, jų tėveliai pasiekė gerų ugdymo rezultatų. Jaunimo centro darbuotojai kūrė naujus bendravimo su jaunimu būdus, rengė projektus kitų metų veikloms. Kiti darbuotojai rūpinosi, kad užtektų ne tik ugdymo, bet ir apsaugos priemonių, būtų jauki aplinka kad ir trumpam užsukusiems į mokyklą. Nuoširdžiausiai visiems dėkoju ir linkiu, kas ateinantys metai būtų lengvesni, laisvesni, sveikesni. Būkite laimingi!

Jūsų Nijolė Pupinienė

Jaunosios žvaigždutės

Tradiciškai baigiantis metams Pakruojo rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas ir Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba paskelbė konkurso „Jaunosios žvaigždutės“ atranką, įvertino ir išrinko iniciatyviausius, labiausiai 2020-aisiais metais pasižymėjusius ir savo darbais bei veiklomis rajono vardą garsinusius jaunus žmones. Komisija išrinko 20 nominantų, Kasmet „Jaunųjų žvaigždučių“ pagerbimo renginys sulaukdavo didelio visuomenės dėmesio, deja, karantinas koreguoja tradicijas, tačiau rasta alternatyva – nominacijų statulėlės jaunuoliams pristatytos į namus, o apdovanojimų ceremonija persikėlė į nuotolinę erdvę.

Didžiuojamės Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos žvaigždutėmis, sužibėjusiomis šiais metais. Linkime ir toliau džiuginti visus savo atliekama muzika. Dėkojame mokytojams, padėjusiems savo mokiniams suspindėti.

Jokūbas Gaška
Metų smuikininkas (mokytoja Ligita Stravinskienė)
Kajus Zaičenko

Metų akordeonistas (mokytojas Redas Varvuolis)
Aretas Stankūnas- metų atlikėjas (mokytoja Arina Janeliūnienė)

Paskatinamasis prizas perduotas mūsų mokyklos pianistei Evelinai Kazlauskaitei, kuri per metus perskaitė 100 knygų, nuolat dalyvauja įvairiuose skaitymo iššūkiuose bei literatūros pristatymuose.

Kalėdų laukimas

Baigiasi dar vieneri metai. Nelengvi, pateikę daug išbandymų, iššūkių. Bet atkakliu darbu, tikėjimu ir pasitikėjimu vienas kitu viską pavyko įveikti. Sveikindami su ateinančiomis gražiausiomis metų šventėmis, siūlome pasigėrėti nuoširdžiausiu Kalėdų koncertu. Dėkojame mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams, sukūrusiems šią mažą muzikos šventę. Būkite sveiki!

Gustė Martinaitytė, 1 kl.
Ūla Kirdeikytė, 1 kl.
Aleksandra Šiurnaitė, 3 kl.
Augustė Janeliūnaitė, 2 kl.
Agnė Rimkutė, 2 kl.
Ugnė Špakytė, 4 kl.
Gustė Vaitiekūnaitė, 4 kl.
Marija Zinkevičiūtė, 4 kl.
Gytė Stalmačenkaitė, 5 kl.
Greta Gudaitė, 7 kl.
Agota Stankevičiūtė, 6 kl.
Kajus Zaičenko, 7 kl.
Viktorija Mickevičiūtė, 7 kl.
Laura Baltėnaitė, KU
Gustė Kazėnaitė, 7 kl.
Gabija Tarasevičiūtė, KU
R. Klupšo gitaros klasė

Nuotolinis mokymas

Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu kanatinas Lietuvoje pratęstas iki 2021 m. sausio 31 d. Numatyta, kad neformalusis ugdymas tegali būti organizuojamas tik nuotoliniu būdu. Mūsų mokyklos mokiniams atostogų laikas nesikeičia: žiemos (Kalėdų) atostogos numatytos nuo gruodžio 23 d. iki sausio 5 d. imtinai. Visi atsiskaitymai, egzaminų perklausos, netgi egzamino pirmoji dalis vyks nuotoliniu būdu pagal numatytą grafiką . Visą informaciją pateiks mokytojai.

Vietoje tradicinių kalėdinių koncertų lauksime mokinių įrašų, kuriuos skelbsime mokyklos tinklapyje (įrašus siųsti savo mokytojams).

Svarbiausia- būkime saugūs ir išlikime sveiki. Linkėjimai iš Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos.