„Skambiosios klaviatūros” konkurso laureatės

Kaišiadorių meno mokykloje vykusiame IV respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse „Skambioji pjesė” puikiai pasirodė mūsų mokyklos jaunosios muzikantės- mokytojų Skirmos Andreliūnienės ir Natalijos Chrapačienės auklėtinės Gustė Martinaitytė, Gustė Kazėnaitė, Aleksandra Šiurnaitė. Etiudų ir pjesės kategorijose dalyvavusios pianistės tapo šio konkurso laureatėmis. Sveikiname šauniąsias muzikantes, dėkojame mokytojoms už puikų jų paruošimą, tėveliams- už rūpestį ir kantrybę!

Alytuje- du laureatai!

Alytuje vykusiame V virtualiame tarptautiniame instrumentinės muzikos konkurse „Muzikinė mažųjų mozaika” dalyvavo du mūsų mokyklos mažieji muzikantai pirmokai- pianistė Gustė Martinaitytė (mokytoja S. Andreliūnienė) ir trimitininkas Ignas Navackas (mokytojas R. Varvuolis). Abu mokinukai tapo konkurso laureatais, o Gustė dar ir diplomą už lietuviškos pjesės atlikimą pelnė. Sveikiname ir linkime dar daug laimėjimų ir diplomų!

Tau, mama

Virtualiame Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkurse „Tau, mama” dalyvavo septintokė Greta Gudaitė. Mokytojų Ingridos Tuomienės ir Rūtos Venslovienės auklėtinė, gražiausią dainą skyrusi visoms mamoms, pelnė I vietos laureato diplomą. Sveikiname Gretą ir mokytojas!

Pavasarinis laureatų lietus

Mokymasis nuotoliniu būdu nesumažino mokinių ir mokytojų noro tobulėti, dalyvauti konkursuose. Balandžio 18 d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vykusiame jaunųjų pianistų konkurse „Pasaulis muzikos vaizdais” dalyvavo šešios mokyklos pianistės. Sveikiname Gustę Martinaitytę, Gustę Kazėnaitę, Aleksandrą Šiurnaitę, Melitą Juknaitę, Eveliną Paslavičiūtę. Eglę Urbonaitę, mokytojas Skirmą Andreliūnienę, Nataliją Chrapačienę ir Rūtą Venslovienę su puikiais pasiekimais, džiaugiamės iškovotais diplomais.