MARTYNA JUREVIČIŪTĖ- SOLFEDŽIO KONKURSO NUGALĖTOJA!

Vasario 26 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje įvyko Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas, kurio tikslas yra skatinti mokinių domėjimąsi ir motyvaciją mokantis solfedžio ir muzikos teorijos dalykų, ugdyti mokinių muzikinę klausą ir mąstymą. Konkursas suteikia galimybę solfedžio mokytojams bendradarbiauti ir pasidalinti patirtimi.

Džiaugiamės, kad ir Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokykloje yra mokinių, kurie domisi teoriniais muzikos dalykais ir turi drąsos išbandyti savo jėgas solfedžio konkurse. Šiemet mokyklai atstovavo penktokė Martyna Jurevičiūtė, kuri laimėjo I vietą savo amžiaus grupėje! Sveikiname Martyną su puikiu pasiekimu! Dėkojame  mokytojai Ingridai Tuomienei už įdėtą darbą ir gebėjimą atrasti perliukus.

I. Tuomienės asmeninio archyvo nuotrauka

Fortepijoninių duetų festivalio renginiai

Kovo 14- 18 d. vyks VIII tarptautinis Šiaulių fortepijoninių duetų festivalis „Fort duo fest” (meno vadovas Rimantas Vingras).

Vienas iš šio festivalio renginių kovo 14 d. organizuojamas Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokykloje- čia meistriškumo pamokas jauniesiems pianistams ves ir koncertuos žymūs Lietuvos fortepijono meistrai Sonata ir Rokas Zubovai, kartu grojantys nuo 1997 metų. Abu jie – tarptautinių konkursų laureatai, muziką studijavo Lietuvoje, Šveicarijoje ir JAV .

Po meistriškumo pamokos 15.30 val. visus norinčius kviečiame į nemokamą šių puikių pianistų koncertą muzikos mokyklos salėje.

Taip pat kviečiame dalyvauti šio festivalio koncertuose Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija” salėje (informacija žemiau esančiuose plakatuose).

Konkursas „Mažieji virtuozai”

Vasario 5 d. Vilniaus „Lyros“ muzikos mokykloje vyko 5- tasis Lietuvos jaunųjų pianistų etiudų konkursas „Mažieji virtuozai“. Pagaliau vaikai galėjo konkurse dalyvauti „gyvai”. Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklai atstovavo Melita Juknaitė (mokytoja Rūta Venslovienė), Gustė Martinaitytė (mokytoja Skirma Andreliūnienė), Gustė Rutkevičiūtė (mokytoja Natalija Chrapačienė).

Ypatinga sėkmė lydėjo Melitą Juknaitę- ji tapo šio konkurso laureate!

Gustė Martinaitytė tapo diplomante, Gustė Rutkevičiūtė pelnė organizatorių padėką.

Sveikiname jaunąsias pianistes su puikiu rezultatu, dėkojame mokytojoms Rūtai, Skirmai ir Natalijai už nuoširdų darbą.

Džiaugiamės sugrįžimu į gyvus konkursus, festivalius. Jūsų visų laukia dar daug galimybių.

Melita Juknaitė
Melita Juknaitė, mokytoja Rūta Venslovienė
Gustė Rutkevičiūtė
Gustė Martinaitytė

MOKYKLOS KOLEKTYVAI- „DAINŲ DAINELĖS“ 3 TURE!

Mokyklą pasiekė džiaugsminga žinia- į 2022 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso ,,Dainų dainelė“ 3 etapą pateko du mūsų mokyklos kolektyvai: vaikinų ansamblis ir mišrus tercetas. Kolektyvų laukia tiesioginės transliacijos televizijos studijoje.

Vaikai, Jūs patys šauniausi! Ačiū už Jūsų didelį atsakingumą, pastangas.

Mielos mokytojos Ingrida Tuomiene ir Rūta Vensloviene, jūsų profesionalaus, kruopštaus ir sąžiningo darbo dėka pasiekti tokie puikūs rezultatai. Ačiū ir sėkmės trečiajame ture!

Vokalinis tercetas: Greta Gudaitė, Jokūbas Gaška, Evelina Paslavičiūtė, koncertmeisterė Rūta Venslovienė

Vaikinų vokalinis ansamblis: Gabrielius Šiurna, Matas Šimanskis, Kajus Zaičenko, Vincentas Lekas, Gabrielius Kranauskas, Aretas Stankūnas, Donatas Dargis, koncertmeisterė Rūta Venslovienė