LINKSMASIS AKORDEONAS

2022 m. gegužės 20 dieną Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas”. Konkurse dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos atlikėjai. Šiame konkurse dalyvavo Emilija Pečiulytė ir Jogaila Junevičius, abu pelnė III vietos laureato diplomus. Sveikiname jaunuosius akordeonininkus su pirmaisiais pasiekimais! Dėkojame mokytojai Janinai Mažonaitei už mokinių paruošimą, tėveliams- už nuvežimą į konkursą.

DAINŲ MOZAIKA

Gegužės 21 d. Vilniuje Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko Lietuvos vaikų chorų festivalis ,, Dainų mozaika 2022″, kuriame dalyvavo ir Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos jaunučių choras (vadovė Ingrida Tuomienė, koncertmeisterė Rūta Venslovienė). Koncerte chorai atliko po 3 kūrinius, vieną iš jų skirdami karui Ukrainoje apmąstyti. Džiaugiamės, kad mokiniai turėjo galimybę po ilgos pertraukos koncertuoti su kitais Lietuvos chorais po didingos bažnyčios skliautais. Dėkojame mokytojoms už mokinių paruošimą, o lydėjusioms mamoms už nuoširdžią pagalbą .

PIANISTŲ MUZIKOS PARADAS

Gegužės 20 d. skambiai ir nuotaikingai šių mokslo metų koncertinį maratoną užbaigė jaunosios pianistės Gustė Martinaitytė, Dovilė Petraitytė, Martyna Jurevičiūtė, Eglė Urbonaitė- mergaitės dalyvavo Šiaulių 1- ojoje muzikos mokykloje vykusiame X-ajame Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalyje „Šiuolaikinės lietuviškos fortepijoninės muzikos paradas 2022″. Mokytojų Skirmos Andreliūnienės ir Rūtos Venslovienės auklėtinės puikiai atstovavo savo mokyklai. Dėkojame mokytojoms už mokinių paruošimą, o Gustės tėveliams- už nuvežimą į festivalį.

Dovilė Petraitytė, Gustė Martinaitytė
Martyna Jurevičiūtė, Eglė Urbonaitė

POEZIJOS IR MUZIKOS VAKARAS

2022 m. gegužės 13 d. Pakruojo J. Paukštelio bibliotekos Plaučiškių padalinys kartu su Pakruojo KC Plaučiškių skyriumi organizavo poezijos ir muzikos vakarą, skirtą Tarptautinei šeimų dienai paminėti. Renginyje dalyvavo Pakruojo literatų klubo ,,Židinys” narės Gražina Gricienė ir Dalė Gurkšnienė.

Rozalimietė Gražina pristatė neseniai išleistą pirmą savo poezijos knygelę ,,Ilgesio taku”, o pakruojietė Dalė- ką tik išleistą poezijos knygą ,,Žodžiai nebijantys mylėti”.

Ir džiaugsmas, ir skausmas, ir visų keturių metų laikų gamtos grožis atsispindi kūryboje. Patys jautriausi eilėraščiai skirti gimtajam kaimui, tėvelių atminčiai.

Muzikinius kūrinius atliko Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos auklėtinis Kajus Zaičenko ir mokytojas Redas Varvuolis.

VOKALINIAM TERCETUI- KONKURSO GRAND PRIX!

2022 m. gegužės 14 d. Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“ vyko VI respublikinis Miko Vaitkevičiaus lengvosios ir džiazo muzikos festivalis-konkursas, kuriame dalyvavo instrumentininkai ir vokalistai, solistai ir ansambliai (instrumentiniai, vokaliniai instrumentiniai). Reikšmingą apdovanojimą iškovojo Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos vokalinis tercetas: Greta Gudaitė, Evelina Paslavičiūtė ir Jokūbas Gaška.  Mokytojos Ingridos Tuomienės bei koncertmeisterės Rūtos Venslovienės paruoštas kolektyvas iš Vilniaus parsivežė patį aukščiausią apdovanojimą – GRAND PRIX! Sveikiname tercetą ir jų mokytojas su puikia pergale.

Mokytojos Rūta Venslovienė, Ingrida Tuomienė, dainininkai Evelina Paslavičiūtė, Jokūbas Gaška, Greta Gudaitė

Festivalis „Melodija iš…“

2022-05-06, pakviesti į Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos organizuotą instrumentinės muzikos festivalį „Melodija iš…”, atvyko jaunieji muzikantai iš Šiaulių „Dainų“, Panevėžio, Joniškio Algimanto Raudonikio, Riešės, Tytuvėnų, Tauragės, Šiaulių „Dagilėlio” muzikos bei meno mokyklų. Renginyje skambėjo nuostabi muzika iš kino bei animacinių filmų, miuziklų, klasikos kūrinių, vyravo šilta, maloni, draugiška, pilna šypsenų ir plojimų atmosfera… Festivalio organizatorės- mokytojos Natalija Chrapačienė, Skirma Andreliūnienė, Ligita Stravinskienė.

Natalijos Chrapačienės nuotraukose- festivalio dalyviai pakruojiečiai.

Emilija Pečiulyė
Lilija Aleknavičiūtė
Gabrielė Mikalajūnaitė
Šarūnė Bučaitė, Augustė Grybytė
Eglė Urbonaitė
Gabrielė Gaigalaitė
Joris Gelčys, mokytojas Gintaras Staleriūnas
Aleksandra Šiurnaitė
Ugnė Lopetaitė
Pirmoje eilėje: Goda Pocevičiūtė, Gintarė Kazlauskaitė, Vakarė Virkštytė, Augustė Janeliūnaitė, Grėtė Gaškaitė.
Antroje eilėje: Jokūbas Gaška, Otilija Miknevičiūtė, Austėja Mališevičiūtė, Vakarė Šimanskytė, Evelina Vasilė, Gustė Vaitiekūnaitė, Amelija Miknevičiūtė
Martyna Jurevičiūtė
Jokūbas Gaška, Austėja Mališevičiūtė, Vakarė Šimanskytė
Gustė Rutkevičiūtė
Agota Stankevičiūtė, mokytojas Dainius Tomkus
Gabrielius Kranauskas
Festivalio vedėjai Austėja Mališevičiūtė, Jokūbas Gaška
Nuotaikos…

DVI GUSTĖS- KONKURSO LAUREATĖS!

2022-05-07 Kauno „Vyturio” gimnazijos muzikos skyriuje vykusiame I-me respublikiniame konkurse „Lietuviška pjesė 2022” laimėti du 1-osios vietos LAUREATŲ diplomai: A kategorijoje – Gustė Martinaitytė ir D kategorijoje – Gustė Kazėnaitė. Džiaugiamės puikiais jaunųjų pianisčių pasiekimais, dėkojame mokytojai Skirmai Andreliūnienei už profesionalų mokinių paruošimą ir suteiktą galimybę dalyvauti konkurse.