Vasario 16-ajai- smuikininkų koncertas

Vidmanto Pėželio nuotraukos

Elena Klimkevičiūtė
Koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė, Elena Klimkevičiūtė, mokytoja Ligita Stravinskienė
Rasa Vaigauskaitė, Jokūbas Gaška, Silvija Černiauskaitė, Evelina Mihaela Vasilė, Gintarė Kazlauskaitė, Lėja Ražauskaitė, Goda Pocevičiūtė, Gustė Vaitiekūnaitė, Ramunė Tomkutė, Austėja Mališevičiūtė
Ligita Stravinskienė ir Elena Klimkevičiūtė su Pakruojo kultūros centro darbuotoja Birute Černikiene ir direktore Arina Janeliūniene

MAŽOSIOS VIRTUOZĖS

DAILĖS DARBŲ PARODA

Nijolės Pupinienės nuotraukos.

„DAINŲ DAINELĖS” 3 ETAPAS RADVILIŠKYJE

I. Tuomienės, S. Gegieckienės, N. Pupinienės nuotraukos

Augustė Veronika Volodzkaitė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė
Goda Šostakaitė
Liepa Mužaitė
Melita Juknaitė
Austėja Mačiulytė, „Žemynos” progimnazija
Adriana Trinkaitė, „Žemynos” progimnazija. Koncertmeisteris Mindaugas Baliukevičius
Rozalimo pradinės mokyklos ansamblis
Augustė Janeliūnaitė
Evelina Paslavičiūtė, Jokūbas Gaška, koncertmeisterė Rūta Venslovienė
Vaikinų ansamblis
Komisija: pirmininkas Martynas Staškus- Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro dirigentas; Žilvinas Meškuotis- „Dainų dainelės“ konkurso koordinatorius; Aurelija Stončiuvienė- Radviliškio muzikos mokyklos direktorė; Irina Mikulevič- Akmenės r. meno mokyklos direktorė; Laura Dudnikienė- Pakruojo KC meno vadovė;   – Kuršėnų meno mokyklos mokytoja; Artūras Novikas- kompozitorius, džiazo dainininkas, ansamblio Jazz Island vadovas; Vitolis Žukas- Joniškio A. Raudonikio meno mokyklos direktorius.

NUSKAMBĖJO „DAINŲ DAINELĖ“

  1. Aurelija Meškauskienė- komisijos pirmininkė, Radviliškio muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui,  mokytoja metodininkė.
  2. Inga Petrauskienė- komisijos narė, Radviliškio muzikos mokyklos teoretinio skyriaus vedėja, Valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ dainininkė, mokytoja ekspertė.
  3. Aušra Smičiūtė- Butkevičienė- komisijos narė, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos džiazo vokalo dėstytoja, mokytoja ekspertė, dainininkė.
  4. Laura Dudnikienė- komisijos narė,Šiaulių menų mokyklos muzikos studijos „En-den-du“ vadovė, Šiaulių lopšelio- darželio „Kregždutė“ muzikos vadovė, Pakruojo kultūros centro moterų vokalinio ansamblio vadovė, mokytoja metodininkė.
  5. Skirma Andreliūnienė- komisijos narė,Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos mokytoja metodininkė.
  1. Augustė Veronika Volodzkaitė

Pakruojo Juozo Pakalnio menų  mokykla

  • Goda Šostakaitė

Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla

  • Rozalimo pradinės mokyklos 4 klasės mokinių vokalinis ansamblis
  • Liepa Mužaitė

Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla

  • Austėja Mačiulytė

Pakruojo  „Žemynos“ progimnazija

  • Melita Juknaitė

Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla

  • Augustė Janeliūnaitė

Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla

  • Adriana Trinkaitė

Pakruojo „Žemynos“ progimnazija

  • Evelina Paslavičiūtė

Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla

Vaikinų ansamblis,

Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla.

Linime visiems dainorėliams sėkmės!

Almos Varvuolienės nuotraukos

Konkurso vedėja Rima Leimontienė
Švietimo skyriaus vedėja Irena Mažulienė, mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius, vyr. specialistė Vilma Jaraitė
Mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius
Vertinimo komisija (iš kairės): Skirma Andreliūnienė, Laura Dudnikienė, Inga Petrauskienė, Aušra Smičiūtė- Butkevičienė, Elvyra Meškauskienė
Austėja Mačiulytė, mokytoja Audronė Treinauskienė („Žemynos” progimnazija)
Adriana Trinkaitė, mokytoja Audronė Treinauskienė („Žemynos” progimnazija)
Augustė Veronika Volodzkaitė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė (Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla)
Rozalimo vaikų darželio ansamblis
Lėja Dorotėja Čiurlytė su pritariančia grupe.
Rozalimo pradinės mokyklos 4 kl. ansamblis
Viltė Virbičianskaitė ir Ugnius Razulis, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė, kanklėmis- Ramunė Petraitienė
Goda Šostakaitė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė (Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla)
Liepa Mužaitė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė (Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla)
Melita Juknaitė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė (Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla)
Augustė Janeliūnaitė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė (Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla)
Evelina Paslavičiūtė, koncertmeisterė Rūta Venslovienė, smuiku pritaria Jokūbas Gaška (Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla)
Vaikinų ansamblis, koncertmeisterė Rūta Venslovienė (Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykla)
Mokytojai, koncertmeisteriai (iš kairės): Rūta Venslovienė, Jokūbas Gaška, Daiva Kacilevičienė, Jūratė Skorupskienė, Sandra Gegieckienė, Rasa Vaigauskaitė, Ingrida Tuomienė, mokyklos direktorė Nijolė Pupinienė

GUSTĖ IR MILDA- TARPTAUTINIO KONKURSO SLOVAKIJOJE LAUREATĖS!

Skirmos Andreliūnienės ir Natalijos Chrapačienės nuotraukos

Gustė Martinaitytė
Milda Špejeraitė
Gustė Martinaitytė, mokytoja Skirma Andreliūnienė
Mokytoja Natalija Chrapačienė, Milda Špejeraitė

Duokim garo!

„DOVANOK  PAKYLĖJIMĄ”

Goda Šostakaitė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė
Aldas Grigonis
Augustė Janeliūnaitė
Ignas Navackas
Liepa Mužaitė
Evelina Paslavičiūtė
Vokalinis kvartetas. Koncertmeisterė Rūta Venslovienė, gitara pritaria Domantas Prancelevičius
Vaikinų vokalinis ansamblis
Mokytojai ir vietos veiklos grupės atstovės

„BETLIEJAUS ŽVAIGŽDĖ 2023“

Augustė Janeliūnaitė
Liepa Mužaitė
Vokalinis kvartetas: Evelina Paslavičiūtė, Martyna Jurevičiūtė, Gabrielė Gaigalaitė, Jokūbas Gaška, gitaristai Domantas Prancelevičius, Mantas Cesevičius