ADVENTO VAKARAS

Kaip ir kasmet, gruodžio 22 d.  mokyklos salėje nuskambėjo jau tradicija tapęs Adventinis koncertas. Gražioje, šventiškai jaukioje aplinkoje mokiniai savo kūrinius skyrė savo tėveliams, seneliams. Ačiū tariame mokytojams, kurie  paruošė mokinius vienam iš gražiausių metų koncertų. Dėkojame mokytojai Skirmai Andreliūnienei už koncerto organizavimą.

Koncerto akimirkas fiksavo Alma Varvuolienė

Jaunučių choras, vadovė Ingrida Tuomienė, koncerto vedėja Andrėja Averjanova
Augustė Janeliūnaitė, mokytoja Ligita Stravinskienė, akompanuoja Gustė Kazėnaitė
Martyna Jurevičiūtė
Nojus Vaičeliūnas, mokytojas Gintaras Staleriūnas
Gytė Stalmačenkaitė, akompanuoja Svajonė Stulgaitienė
Dainuoja Evelina Paslavičiūtė ir Kajus Zaičenko, pritaria Jokūbas Gaška, Dominykas Kairys ir mokytoja Rūta Venslovienė
Jokūbas Vaškas
Motiejus Klimkevičius
Greta Gudaitė
Evelina Mihaela Vasilė
Laisvė Mikeliūnaitė
Aldas Grigonis ir mokytojas Redas Varvuolis
Mokytojas Romualdas Klupšas, Šarūnė Bučaitė, Augustė Grybytė, Aretas Stankūnas
Gustė Kazėnaitė
Mišrus vokalinis ansamblis
Jokūbas Gaška, Austėja Mališevičiūtė, Vakarė Šimanskytė, Evelina Mihaela Vasilė, Augustė Janeliūnaitė, Gintarė Kazlauskaitė, mokytoja Ligita Stravinskienė

Renginys įstaigų vadovams

Gruodžio 21 d. Pakruojo gaisrinės stoginėje vyko kalėdinis renginys Pakruojo rajono kultūros ir švietimo įstaigų vadovams. Jiems muzikinę dovaną įteikė Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos mokiniai, kuriuos paruošė mokytojos Rūta Venslovienė, Svajonė Stulgaitienė ir Ingrida Tuomienė.

Svajonės Stulgaitienės ir Rūtos Venslovienės nuotraukos

Martyna Jurevičiūtė
Evelina Paslavičiūtė, mokytoja Rūta Venslovienė
Greta Gudaitė
Dominykas Kairys, Evelina Paslavičiūtė, Kajus Zaičenko, Jokūbas Gaška, mokytoja Rūta Venslovienė
Mišrus vokalinis ansamblis

„JAUNOSIOS ŽVAIGŽDUTĖS 2022“

Gruodžio 16 d. Pakruojo kultūros centre įvyko jaunimo apdovanojimų renginys „Jaunosios žvaigždutės 2022“. Nominantus sveikino Pakruojo rajono vadovai, taip pat seimo narys, olimpinis ir pasaulio čempionas disko metikas Virgilijus Alekna.

Džiugu, kad spindėjo ir mūsų mokyklos žvaigždutės.

(Nijolės Padorienės, Nijolės Pupinienės nuotraukos)

SVEIKINAME

MARTYNĄ JUREVIČIŪTĘ, nominacijos „Metų muzikantė“ nugalėtoją, už aukštus pasiekimus bei Pakruojo vardo garsinimą dalyvaujant rajoniniuose ir respublikiniuose fortepijoninės muzikos konkursuose (6 fortepijono klasės mokinė, mokytoja Rūta Venslovienė).

PIJŲ MARTINAITĮ, nominacijos „Metų aktyvistas“ nugalėtoją, už iniciatyvumą, kūrybiškumą, lyderystę, žinių ir gebėjimų panaudojimą organizuojant jaunimui patrauklias ir naudingas veiklas (Pakruojo „Atžalyno gimnazijos“ 4c klasės moksleivis, PAJC savanoris).

DONATĄ DARGĮ, nominacijos „Metų visuomenininkas“ nugalėtoją, už aktyvią visuomeninę, savanorišką, kultūrinę veiklą ir bendradarbiavimą su vietos bendruomene (Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos 3a klasės moksleivis, Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos vaikinų ansamblio dalyvis).

GABRIELIŲ KRANAUSKĄ, nominacijos „Metų debiutas“ nugalėtoją, už aukštus pasiekimus bei Pakruojo vardo garsinimą dalyvaujant respublikiniuose kalnų dviračių sporto čempionatuose (Pakruojo „Žemynos“ progimnazijos moksleivis, Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos 7 saksofono klasės mokinys).

Mero padėka už atsakingą ir kokybišką darbą su jaunimu įgyvendinant vietos ir tarptautinius projektus bei vykdant aktyvią jaunimo politiką rajone apdovanota PAKRUOJO JUOZO PAKALNIO MENŲ MOKYKLOS ATVIRO JAUNIMO CENTRO KOMANDA: Vytautas Girdzijauskas, Daiva Juodinienė ir Sandra Martinaitienė.

Mero padėka už visuomeninę ir kultūrinę veiklą, kūrybiškumą ir inovatyvias idėjas organizuojant renginius rajone apdovanoti BIRUTĖ IR EDGARAS ČERNIKAI. Edgaras- mokyklos skaitmeninio meno būrelio mokytojas.

Renginio dalyviams koncertavo ir Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos mokiniai.

Dominykas Kairys
Martyna Jurevičiūtė
Jokūbas Gaška, Evelina Paslavičiūtė, Kajus Zaičenko, Dominykas Kairys
Jokūbas Gaška, Vakarė Šimanskytė, Evelina Mihaela Vasilė, Gustė Vaitiekūnaitė
Mišrus vokalinis ansamblis

“DOVANOK PAKYLĖJIMĄ”

Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos mokiniai ir mokytojai 2022 m. gruodžio 16 d. Pakruojo miesto veiklos grupės kvietimu dalyvavo Kalėdinėje socialinėje akcijoje „Dovanok pakylėjimą“. Mokiniai savo kūrinius dovanojo gausiai susirinkusiems renginio dalyviams. Dėkojame mokytojams, paruošusiems mokinius renginiui ir Ačiū sakome mokytojui Redui Varvuoliui už pasirodymo organizavimą.

Pasirodymo akimirkas fiksavo mokytojas Redas Varvuolis

Koncerto vedėja Akvilė Petrauskaitė
Titas Šeižys
Dominykas Kairys, Evelina Paslavičiūtė, Kajus Zaičenko, Jokūbas Gaška, mokytoja Rūta Venslovienė
Gustė Rutkevičiūtė
Evelina Paslavičiūtė
Gitaristų ansamblis ir mokytojas Romualdas Klupšas
Dovilė Petraitytė
Laisvė Mikeliūnaitė
Greta Gudaitė
Mišrus vokalinis ansamblis

Betliejaus žvaigždė

Linkuvos gimnazijoje įvyko tradicinė Kalėdinių giesmių ir dainų šventė ,,Betliejaus žvaigždė 2022″ . Renginyje dalyvavo jaunieji dainininkai iš Linkuvos, Rozalimo, Pakruojo, Balsių, Žeimelio, Lygumų mokyklų ir darželių. Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklai atstovavo mokytojos Ingridos Tuomienės ir koncertmeisterės Rūtos Venslovienės paruošti dainininkai: solistė Augustė Janeliūnaitė, duetas Evelina Paslavičiūtė ir Kajus Zaičenko,vokaliniai ansambliai- vaikinų ir mišrus. Sušilo sielos nuo bendrystės, jaukumo ir šilto priėmimo. Ačiū Linkuvos gimnazijai už puikų renginį.

Ingridos Tuomienės nuotraukos.

Augustė Janeliūnaitė
Dominykas Kairys, Evelina Paslavičiūtė, Kajus Zaičenko
Nojus Vaičeliūnas, Evelina Paslavičiūtė, Kajus Zaičenko, Gabrielė Gaigalaitė, Dominykas Kairys, Vincentas Lekas, Aretas Stankūnas, Donatas Dargis
Su mokytojomis Rūta Vensloviene ir Ingrida Tuomiene

Melita- konkurso “Teka, teka…” III vietos laureatė

2022 m. gruodžio 6 d. Šiaulių pirmojoje muzikos mokykloje vyko I-asis Respublikinis  vaikų ir jaunimo solinio dainavimo konkursas “Teka, teka…”. Jame dalyvavo Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos mokinė Melita Juknaitė, kurią šiam konkursui ruošė mokytoja Sandra Gegieckienė. Melita tapo III vietos laureate. Sveikiname Melitą ir jos mokytoją bei koncertmeisterę Rasą Vaigauskaitę su sėkmingu pasirodymu konkurse.

Nuotrauka Sandros Gegieckienės

Gustė ir Dovilė- konkurso „Žiemos eskizai II ir III vietų laureatės

Gruodžio 2 d. Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla surengė I respublikinį meno ir muzikos mokyklų XX- XXI amžiaus šiuolaikinės instrumentinės muzikos konkursą „Žiemos eskizai”. Virtualiame konkurse dalyvavo apie 150 solistų ir ansamblių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Džiugu, kad šiame konkurse sėkmingai dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės: 3 fortepijono klasės mokinė Gustė Martinaitytė tapo II vietos laureate, penktokė Dovilė Petraitytė- III vietos laureate. Konkursui mokines paruošė mokytoja Skirma Andreliūnienė. Sveikiname jaunąsias muzikantes ir jų mokytoją!

Koncertas vaikų darželių auklėtiniams

2022 m. gruodžio 6 d. Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos salėje vyko Kalėdinis koncertas, skirtas miesto ikimokyklinio ugdymo auklėtiniams. Gausiai susirinkusiems darželinukams savo kūrinius skyrė jaunieji atlikėjai, kuriuos paruošė mokyklos mokytojai.  Turiningą koncerto programą sudarė mokytoja Rūta Venslovienė, renginį vedė ir šiltą atmosferą kūrė mokytoja Ingrida Tuomienė.

Koncerto akimirkas fiksavo Alma Varvuolienė

Dainuoja Evelina Paslavičiūtė ir Kajus Zaičenko. Pritaria Jokūbas Gaška (smuikas) ir Dominykas Kairys (kajonas)
Mažųjų ansamblis „Šypsenėlės”
Kotryna Vitkutė
Deimantė Steponaitė ir mokytojas Gintaras Staleriūnas
Nikolė Frolovaitė
Jonas Kranauskas
Augustė Janeliūnaitė
Nojus Usonis ir mokytojas Gintaras Staleriūnas
Tomas Kačerauskas ir mokytojas Gintaras Staleriūnas
Goda Vilimaitė
Vaiva ir Lilija Aleknavičiūtės
Adomas Norbuntas
Šarūnė Bučaitė, Tijus Tamulionis, mokytojas Romualdas Klupšas
Agnė Bialaglovytė
Aldas Grigonis
Evelina Mihaela Vasilė, koncertmeisterė Rūta Venslovienė
Saldžios dovanos muzikantams nuo „Saulutės” darželio direktorės Alinos Palionienės
Ačiū sako „Vyturėlio” darželio mokytoja Stanislava Arlauskienė. Koncerto vedėja mokytoja Ingrida Tuomienė
Dovanėles perduoda „Varpelio” darželio auklėtinis