Dėl mokinių atostogų

Atsižvelgiant į pandeminę situaciją, visiems mokiniams dviem dienomis pratęsiamos rudens atostogos: tiek, kad po Vėlinių būtų grįžtama į klases praėjus inkubaciniam Covid-19 virusinės ligos laikotarpiui, t. y. septynioms dienoms.

Mokinių atostogos prasidės lapkričio 3 d., į mokyklas jie grįš lapkričio 10 d., taip pat ir į muzikos mokyklą.

Mokinių atostogų metu draudžiama kviesti vaikus į mokyklą, su jais dirbti- tegul ligos židiniai, kurių tikrai yra, užgęsta.

Būkime ir išlikime sveiki.

Direktorė    Nijolė Pupinienė

„TAI BUVO… Muzikinės kultūros atspindžiai”

Spalio 21 d. mokykla sulaukė malonių svečių- joje lankėsi muzikologas Vaclovas Juodpusis, Lietuvos muzikų rėmimo fondo direktorė Liucija Stulgienė, operos solistė Dovilė Kazonaitė, kanklininkė docentė Aistė Bružaitė. Apžiūrėję mokyklą, įsikūrusią naujai suremontuotose patalpose, svečiai konstatavo, kad tai gražiausia muzikos mokykla Lietuvoje.

Vėliau Pakruojo sinagogoje muzikologas V. Juodpusis pristatė savo knygą „TAI BUVO… Muzikinės kultūros atspindžiai“, kuri buvo išleista Lietuvos muzikų rėmimo fondo rūpesčiu. Tai trečioji šio ciklo knyga, kurioje telpa žiupsnelis atsiminimų, rašiniai apie lietuvių muzikai pasišventusius žmones, kurie išgyveno tremtį, apie lietuvių tautinio meno sklaidą, atsiliepimai apie muzikinės tematikos leidinius, apie Amžinybėn išėjusius kompozitorius, atlikėjus.

Šiame renginyje šauniai koncertavo ir Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos mokiniai Aretas Stankūnas (mokytoja Arina Janeliūnienė), Kajus Zaičenko (mokytojas Redas Varvuolis), Jokūbas Gaška (mokytoja Ligita Stravinskienė), koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė.

Su dideliu malonumu klausėmės profesionalų muzikavimo – koncertavo operos solistė Dovilė Kazonaitė ir kanklininkė Aistė Bružaitė, kurios atliko lietuvių liaudies ir lietuvių kompozitorių kūrinius. Sinagogoje simboliškai nuskambėjo ir daina jidiš kalba.

Ligitos Stravinskienės ir Juditos Jareckienės nuotraukos.