Sparčiai vykdomi pastato, esančio L. Giros g. 4, Pakruojyje, energinio efektyvumo didinimo darbai

Antradienį (spalio 27 d.) Pakruojo rajono savivaldybės administracijos ir Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos atstovai apžiūrėjo, kaip vykdomi pastato, esančio L. Giros g. 4, Pakruojyje, rekonstravimo darbai, aptarė darbų vykdymo eigą. Šiuo metu jau apšiltinti pastato pamatai, atlikti stogo šiltinimo darbai (uždėtas pirmas dangos sluoksnis), pradėti sienų šiltinimo, šildymo sistemos įrengimo darbai, sumontuoti šildymo prietaisai, keičiami langai.

Rangos darbus vykdo UAB „Limega“, techninės priežiūros paslaugas teikia UAB „Optimum Projektai“. Rangos darbų vertė – 870 tūkst. Eur, iš kurių 611 tūkst. Eur bus finansuojama valstybės biudžeto lėšomis, o 259 tūkst. Eur bus skirta iš savivaldybės biudžeto.

Pakruojo r. savivaldybės informacija ir nuotraukos

Dėl ugdymo organizavimo nuotoliniu būdu

Spalio 26- 30 d. mokinių atostogos.

Lapkričio 3- 6 d. LR Vyriausybės nutarimu ugdymas mokykloje bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Prašome tėvelių pagalbos sudarant savo vaikams sąlygas mokytis, suteikiant prisijungimo informaciją mokytojams. Vėliau ugdymas bus organizuojamas atsižvelgiant į galiojančius teisės aktus ir esamą pandeminę situaciją.

Būkime sveiki ir saugūs.

Natalijai Chrapačienei- Pakruojo švietimo centro padėka

Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centras, švenčiantis savo gyvavimo 25-metį, sveikino visus pedagogus su Mokytojo diena, dėkojo inovatyviausiems rajono mokytojams. Už nuolatinį kvalifikacijos tobulinimą, pažangių idėjų taikymą ir jų sklaidą buvo apdovanota fortepijono mokytoja metodininkė Natalija Chrapačienė.

Gretos Jasiūnienės nuotraukoje iš kairės: direktorė Nijolė Pupinienė, švietimo centro direktorė Rima Juozapavičienė, mokytoja Natalija Chrapačienė, švietimo centro metodininkė Jūratė Morkūnaitė.

Su tarptautine Mokytojų diena!

MOKYTOJAS – žmogus, kuris šviečia, savo pavyzdžiu įkvepia kitus.

Nesustokite, švieskite ir nepamirškite, kad jūs esate pavyzdys vaikams, kurie praleidžia didžiąją dalį dienos mokykloje. Tėvai atiduoda į jūsų rankas brangiausią savo turtą – vaikus.Nebijokite naujų iššūkių, aukite kartu su mokiniais.

Muzikos mokyklos pastato remontas įsibėgėja

Pradėti pastato, esančio L. Giros g. 4, Pakruojis, energinio efektyvumo didinimo darbai .

2020 m. rugsėjo 22 d. Pakruojo rajono savivaldybės administracija ir UAB „Limega“ pasirašė rangos darbų sutartį dėl pastato, esančio L. Giros g. 4, Pakruojis, modernizavimo darbų. Iki šių metų pabaigos turėtų būti pakeisti pastato langai, išorinės durys, atnaujinta šildymo sistema, įsibėgėti sienų ir stogo šiltinimo darbai, kuriuos rangovas planuoja baigti iki 2021 m. vasaros.

Rugsėjo 29 d. Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjo pavaduotoja Lina Mikolaitytė susitiko su UAB „Limega“ atstovais, techninio darbo projekto rengėjais bei techniniu prižiūrėtoju – apžiūrėti pradedami vykdyti darbai, aptarti techninio projekto sprendiniai, kurie turės būti detalizuoti darbo projekte.
Rangos darbų vertė – 870 tūkst. Eur, iš kurių 611 tūkst. Eur bus finansuojama valstybės biudžeto lėšomis, o 259 tūkst. Eur bus skirta iš savivaldybės biudžeto.

Pakruojo rajono savivaldybės administracija siekia ne tik sutvarkyti pastato išorę, bet ir atnaujinti visas vidaus patalpas, todėl pastatas tvarkomas kompleksiškai – vidaus patalpų remonto darbai finansuojami pagal Pakruojo rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamą projektą Nr. 09.1.3-CPVA-R-725-61-0007 „Neformaliojo švietimo infrastruktūros, esančios L. Giros g. 4, Pakruojis, tobulinimas“.

Planuojama, kad bendra visų pastato atnaujinimo darbų vertė sieks beveik 1,3 mln. eurų, iš kurių paramos lėšos – 0,96 mln. Eur, savivaldybės biudžeto lėšos – 0,34 mln. Eur.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius