KONCERTAS „MUZIKUOKIME KARTU“

Kiekvienam žmogui reikia draugo, kuris jį suprastų, kuriuo jis galėtų pasitikėti, kuris jam padėti sunkiomis akimirkomis. O kas labiau gali suartinti žmones nei muzika ir bendra veikla. Kovo 25 d. mokytojos Palmira Jasilionienė ir Arina Janeliūnienė sukvietė mylinčius muziką ir mėgstančius groti ne po vieną vaikus į jaukią popietę „Muzikuokime kartu”.
Svajonės Geležėlienės nuotraukose- koncerto akimirkos.

Mažųjų ansamblis „Šypsenėlės”
Augustė Impolytė, Gabija Petrauskaitė, Ugnė Vaitkutė, Lina Povilionytė
Ignė Kučinskaitė, Ema ir Ugnė Kupriūnaitės
Kornelija Krigelytė, Gabija Tarasevičiūtė
Meida Baltėnaitė, Gabrielė Nikalajevaitė
Mokytoja Arina Janeliūnienė su mažosiomis dainininkėmis
Gabija Tarasevičiūtė, Kajus Zaičenko
Mokytojas Dainius Tomkus, Rokas Zakarka

Lina- J. Švedo konkurso zoninio turo laureatė

Vasario 18 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje įvyko XIV nacionalinio Jono Švedo konkurso zoninis turas. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos kanklininkė Lina Povilionytė. Puikiai atlikusi Mocarto Menuetą iš simfonijos Nr.3, J. Medinšo Koncerto kuoklei III d. ir J. Švedo Etiudą, Lina iškovojo laureatės diplomą ir teisę dalyvauti konkurso III ture, kuris vyks Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje balandžio pradžioje. Linkime jaunajai kanklininkei sėkmės. Dėkojame mokytojai Palmirai Jasilionienei ir koncertmeisterei Rasai Vaigauskaitei už mokinės paruošimą konkursui.

Rasos Vaigauskaitės nuotraukoje: Lina Povilionytė ir jos mokytoja Palmira Jasilionienė

„Laiko horizontai”

2019 m. vasario 13 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje įvyko jaunųjų atlikėjų festivalis „Laiko horizontai“, skirtas šios gimnazijos 80-mečiui ir Vasario 16-ajai. Festivalyje dalyvavo ir Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos pianistės: Greta Gudaitė (mokytoja Svajonė Geležėlienė), Gustė Kazėnaitė (mokytoja Skirma Andreliūnienė) ir Ema Stakutytė (mokytoja Natalija Chrapačienė). Puikiai pasirodžiusios mergaitės sulaukė pagyrimų ir kvietimo mokytis šioje prestižinėje mokykloje.

Skirmos Andreliūnienės nuotraukos

Gustė, Ema, Gabija

Festivalio dalyviai

Solfedžio konkursas

2019 m. vasario 11 d. mokykloje vyko Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkurso mokyklinis turas. Jame dalyvavo po šešis 5, 6 ir 7 klasių mokinius. Konkursą organizavo solfedžio mokytojos Sandra Gegieckienė, Ingrida Tuomienė, Arina Janeliūnienė. Nugalėtojais tapo:

5- 6 klasių grupėje:

I vieta- Laura Baltėnaitė

II vieta- Gustė Kazėnaitė

III vieta- Greta Gudaitė

7 klasėje:

I vieta- Lina Povilionytė

II vieta- Patricija Geležėlytė

III vieta- Jokūbas Gaška

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės zoniniame ture Šiauliuose kovo 2 d. I ir II vietų laimėtojams. Dėkojame mokytojoms už konkurso organizavimą ir mokinių paruošimą.

Sandros Gegieckienės ir Arinos Janeliūnienės nuotraukos

Linksmosios melodijos

                        Vasario 8 d. mokykloje nuskambėjo II respublikinis fortepijoninės muzikos festivalis „Linksmosios melodijos“. Sulaukėme virš 50 dalyvių iš Joniškio, Radviliškio, Akmenės, Naujosios Akmenės, Ariogalos, Biržų, Pasvalio, žinoma, ir iš Pakruojo. Jaunuosius muzikantus pasveikino mokyklos direktorė Nijolė Pupinienė, Pakruojo r. švietimo skyriaus vedėja Irena Mažulienė. Klausytojus ir pačius festivalio dalyvius džiugino smagios melodijos, gera nuotaika, atlikėjų nuoširdumas. Šio festivalio organizatorės- mokytojos Natalija Chrapačienė, Skirma Andreliūnienė, Rūta Venslovienė, Svajonė Geležėlienė.  Festivalis organizuojamas kas dvejus metus ir tampa tradicinis. Malonu buvo sulaukti kitų mokyklų mokytojų padėkų už jaukią ir šiltą atmosferą, gerą renginio organizavimą.

Svajonės Geležėlienės nuotraukos

Ema Stakutytė, Patricija Geležėlytė

Dovilė Petrauskaitė

Aleksandra Šiurnaitė, Ugnė Špakytė

Martyna Jurevičiūtė

Beatričė Gudaitė

Vakarė Šimanskytė

Greta Dumbrytė

Meida Baltėnaitė, Gabrielė Nikalajevaitė

Evelina Paslavičiūtė

Eglė Urbonaitė

Greta Balčiūnaitė

Greta Gudaitė

Gustė Kazėnaitė

Andrėja Averjanova

Po festivalio

Linksmosios melodijos

Vasario 8 d. 12 val. Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokykla laukia II-ojo jaunųjų pianistų fortepijoninės muzikos  festivalio „Linksmosios melodijos” dalyvių iš Joniškio, Radviliškio, Ariogalos, Naujosios Akmenės, Akmenės, Pasvalio, Biržų, Pakruojo. Linkime, kad ligos ir  pusnys nesutrukdytų atvykti ir pasidžiaugti muzikavimu ir buvimu kartu.

A. Raudonikio dainų konkursas

Sausio 31 d. Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykloje įvyko IV respublikinis vaikų ir moksleivių dainavimo konkursas, skirtas Algimanto Raudonikio kūrybai. Šio konkurso tikslai yra skatinti domėjimąsi klasikinio dainavimo tradicijomis, puoselėti nacionalinės muzikos tradicijas, liaudies dainos išsaugojimą, atskleisti geriausius solistus ir vokalinius ansamblius.

Šiame konkurse dalyvavusius pakruojiečius lydėjo sėkmė. Ypač džiaugiamės mūsų mokyklos soliste Vakare Vasiliauskaite, tapusia I vietos laureate, sužavėjusia publiką ir komisiją puikiai atliktomis dainomis: A. Raudonikio „Mylimos akys“ ir M. Noviko „Putinai“. Dėkojame už puikų mokinės paruošimą mokytojai Ingridai Tuomienei ir koncertmeisterei Rūtai Venslovienei.

Rūtos Venslovienės nuotraukos

Džiugu, kad II vietos laureatais tapo tų pačių mokytojų paruoštas „Atžalyno“ gimnazijos vaikinų ansamblis, kuriame dauguma dainininkų- mūsų mokyklos auklėtiniai.