Ema – vėl pirma!

Birželio 17 d. konkurse „Italian“ award  Roseto mieste (Italija)  pianistė Ema Stakutytė laimėjo pirmąją vietą. Sveikiname Emutę ir jos mokytoją Nataliją Chrapačienę!

 

Greta Gaubytė- Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokinė!

Pagaliau!!!
Daug darbo ir pastangų įdėta ne vien mano, bet ir fortepijono mokytojos Natalijos Chrapačienės , solfedžio mokytojos Ingridos Tuomienės ir mamos Julijos Gaubienės tam, jog galėčiau savo ateitį sieti su muzika. Užlipau dar vieną laiptelį tikslo link.
Ačiū visiems kurie palaikė ir pergyveno ❤

(Gretos Gaubytės įrašas Facebook-e)

Nuoširdžiai sveikiname Gretą Gaubytę, puikiai išlaikiusią stojamąjį egzaminą ir priimtą į fortepijono klasę Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje.

Ema- tarptautinio konkurso Sankt Peterburge I vietos laureatė!

Birželio 8- 11 dienomis Sankt Peterburgo mieste vykusiame V tarptautiniame konkurse- festivalyje „Baltųjų naktų garsai ir spalvos“ mūsų mokyklos jaunoji pianistė Ema Stakutytė laimėjo I vietos laureato diplomą. Tai didžiulis mokinės ir jos mokytojos Natalijos Chrapačienės laimėjimas, nes varžovai iš įvairių šalių buvo labai stiprūs, komisija labai griežta. Jauniausiai pianistei 5 metai, vyriausiai – 27 m., Ema buvo jauniausia savo kategorijoje.

Profesionalioje koncertų salėje „Sankt-Peterburg“ varžėsi instrumentalistai, šokėjai, vokaliniai ansambliai, jaunieji aktoriai, dizaineriai. Kompetentingoje vertinimo komisijoje- populiarūs artistai ir žymūs pedagogai. Komisijos pirmininkas A. Saifulin- Tatarstano Respublikos nusipelnęs artistas, Vienos konservatorijos absolventas, tarptautinių konkursų laureatas, Maroko konservatorijos profesorius. Kiti komisijos nariai: I. Prosalovskaja – nusipelniusi artistė, Rusijos valstybinės premijos laureatė, tarptautinių konkursų laureatė (Rusija, Maskva). J. Derunec– docentė, Gnesinų muzikos Akademijos pedagogė (Rusija, Maskva). M. Mo– choreografas, pedagogas ir tarptautinių festivalių, konkursų, inovacinių projektų bei šou organizatorius, šokių kompanijos Iron Skulls Co savininkas. (Ispanija, Barselona). Ch. Činakaev- nusipelnęs Rusijos artistas, Rimskio- Korsakovo konservatorijos pedagogas (Sankt-Peterburgas). L.Panadmitrijeva-  profesorė, Sankt-Petreburgo meno ir teatro akademijos pedagogė.

Po konkursantų pasirodymo organizuotas „apvalusis stalas“ ir pasirodymų aptarimas su komisija, „Master- clas“ patirties pasidalinimas,  pianisto A. Saifulin darbas su konkurso dalyviais, baigiamasis koncertas ir apdovanojimai. Buvo nepaprastai džiugu išgirsti savo vardą tarp pačių geriausių.

Sankt Peterburge organizuota ir edukacinė- pažintinė programa: konkurso dalyviai ir pedagogai spėjo aplankyti Ermitažą, Peterhofą, buvo ekskursiją po miestą  autobusu, naktinis plaukiojimas laivų stebint, kaip pakeliami Nevos tiltai. Visi grįžo su puikiais įspūdžiais ir neįkainojama patirtimi.

Atsisveikinimo šventė

Birželio 2 d. mokykla atsisveikino su 14 absolventų. Šventės pradžioje mokiniai paskutinį kartą koncertavo savo mokyklai, mokytojams, tėvams. Mokytojų vardu sėkmės linkėjo Svajonė Geležėlienė. Fortepijono klasės absolventė Domantė Beliackaitė dėkojo mokytojams už jų nuoširdų darbą. Tėvų vardu kalbėjusi Svajonė Šnapštienė akcentavo viso mokyklos kolektyvo indėlį į vaikų muzikinį ugdymą. Direktorė Nijolė Pupinienė sveikino mokinius, baigusius pirmąją jų gyvenimo mokyklą, įteikė neformaliojo švietimo pažymėjimus. Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos 48 laidos absolventai: pirmoje eilėje iš kairės: Domantė Beliackaitė, Simona Baltėnaitė, Neda Eitutytė, Laura Gaubytė, Miglė Kukutytė, Pija Lampickaitė, Rugilė Macytė, Laura Liukpetrytė; antroje eilėje: Domantas Baltėnas, Uršulė Galvanauskaitė, Audrius Gavriušenka, Deivydas Pocius, Rimvydas Šnapštys, Gabija Petrauskaitė.

Penki mokiniai apdovanoti mokyklos Padėkos raštais (nuotraukose):

Gabiją Petrauskaitė- už labai gerą mokymąsi, aktyvią koncertinę veiklą

Domantė Beliackaitė- už labai gerą mokymąsi, dalyvavimą konkursuose, aktyvią koncertinę veiklą

Miglė Kukutytė- už labai gerą mokymąsi, dalyvavimą konkursuose, aktyvią koncertinę veiklą.

Audrius Gavriušenka- už gerą mokymąsi, aktyvią koncertinę veiklą
Simona Baltėnaitė- už labai gerą mokymąsi, dalyvavimą konkursuose, aktyvią koncertinę veiklą.
Absolventai su mokytojais.

Naujai priimtų mokinių sąrašas

Eil.  Nr. Vardas, pavardė Mokytojas

 

Instrumentas Klasė
1. Gelčys Joris A.Janeliūnienė   AU
2. Gudaitė Beatričė S. Geležėlienė fortepijonas 1
3. Jurevičiūtė Martyna R. Venslovienė fortepijonas 1
4. Kairys Dominykas E. Šlapikas mušamieji 1M
5. Lebedaitė Leta A.Janeliūnienė   AU
6. Mikeliūnaitė Laisvė D. Tomkus saksofonas 1
7. Morkūnaitė Viltė J. Martūzienė fortepijonas 1
8. Morkūnas Ąžuolas L. Šiaulienė akordeonas 1
9. Poznanskytė Lėja S. Andreliūnienė fortepijonas 1
10. Rauckys Ainis D. Tomkus saksofonas 1
11. Savickas Matas D. Tomkus saksofonas 1
12. Šapkutė Ugnė N. Chrapačienė fortepijonas 1
13. Špakytė Ugnė N. Chrapačienė fortepijonas 1
14. Šventickas Danielius R. Klupšas gitara 1
15. Vaitiekūnaitė Gustė V. Lukošiūnas fleita 1
16. Zederštremas Lukas D. Tomkus klarnetas 1
17. Žalpytė Ema F. Bieliauskienė fortepijonas 1

Pastaba: AU- ankstyvasis ugdymas, M- mėgėjų programa.