Pasaulio tautų teisuoliai. Nebijoję mirti, tapo nemirtingais

Rugsėjo 21 d. Pakruojo sinagogoje vyko parodos ,,Pasaulio tautų teisuoliai. Nebijoję mirti, tapo nemirtingais”, atidarymas. Lietuvos Pasaulio tautų teisuoliai savo elgesiu įrodė, kad vienintelis svarbus dalykas yra moralė, ir ji turi būti stipresnė už baimę. Parodos atidaryme dalyvavo projekto autorius architektas Tauras Budzys, Šiaulių apskrities žydų bendruomenės vadovas Sania Kerbelis, muzikinį foną sukūrė Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos auklėtiniai Martyna Jurevičiūtė, Evelina Paslavičiūtė, Jokūbas Gaška (mokytojos Rūta Venslovienė, Ingrida Tuomienė, Ligita Stravinskienė).

Ingridos Tuomienės nuotraukos

Tauras Budzys, Sania Kerbelis
Mokytoja Rūta Venslovienė, Jokūbas Gaška, Evelina Paslavičiūtė
Martyna Jurevičiūtė
Rūta Venslovienė, Sania Krebelis, Martyna Jurevičiūtė, Jokūbas Gaška, Evelina Paslavičiūtė, Ingrida Tuomienė

SMUIKININKIŲ KONCERTAS ROZALIMO BAŽNYČIOJE

Rugsėjo 17 d. pakilia nuotaika smuiko klasės mokinės grojo iškilmingose Šv. Mišiose Rozalimo bažnyčioje. Bažnyčios akustikos grožį išbandė ir 5 kl. solistė Augustė Janeliūnaitė.

Ačiū jaunosioms smuikininkėms, jų mokytojai Ligitai Stravinskienei, koncertmeisterei Rasai Vaigauskaitei, taip pat tėveliams, buvusiems kartu! Buvo gražu!

Jaunosios smuikininkės ir jų mokytoja Ligita Stravinskienė
Augustė Janeliūnaitė

Naujų mokslo metų pradžios šventė

Sugrįžęs ruduo surenka vasaros išbarstytą mokyklos bendruomenę. Pradžioje į mokyklą sugrįžo ne visada matomi žmonės- aptarnaujantis personalas, paruošęs mokyklą visų metų darbui, administracija. Tada mokytojai, o paskui juos ir mokiniai, vis labiau užpildydami savo šurmuliu ir muzikos garsais mokyklą.

Rugsėjo 1-osios šventiniame renginyje simboliškai visus su naujais mokslo metais pasveikino smuikininkų ansamblis, vadovaujamas Ligitos Stravinskienės ir koncertmeisterės Rasos Vaigauskaitės.

Ne taip paprasta per vasarą neišbarstyti išmoktų natų, kurios suskambėtų gražiausiais kūriniais. Bet šiandien ne vienas jaunasis muzikantas, padedamas savo mokytojų, prakalbino natas ir padovanojo visiems mažą koncertą.

Su rugsėjo 1-ąja sveikino mokyklos direktorė Nijolė Pupinienė, Pakruojo rajono meras Saulius Margis, rajono tarybos nariai Audrius Kazlauskas ir Erika Kižienė

Almos Varvuolienės nuotraukos

Mokyklos bendruomenė
Smuikininkų ansamblis
Direktorė Nijolė Pupinienė
Goda Šostakaitė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė
Milda Špejeraitė
Viltė Morkūnaitė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė
Aldas Grigonis
Motiejus Klimkevičius, Adomas Norbuntas, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė
Martyna Jurevičiūtė
Evelina Paslavičiūtė, koncertmeisterė Rūta Venslovienė
Pakruojo r. meras Saulius Margis, tarybos nariai Erika Kižienė ir Audrius Kazlauskas
Mokytojai