Dailės paroda

Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokykloje įdiegtos dailės ugdymo programos. Mokytojos Jūratės Sokienės ugdomi mokiniai surengė pirmąją savo darbų parodą mokykloje. Norinčius kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti vaikų ir mokytojos kūrybiškumu.

TAU, LIETUVA

Vasario 14 d. Pakruojo sinagogoje vyko meninio skaitymo šventė „Tau, Lietuva“. Lietuvių autorių eiles skaitė Pakruojo bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Šventę muzikiniais kūriniais papuošė Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos mokinės- pianinu grojo antrokės Lilija Aleknavičiūtė (mokytoja Natalija Chrapačienė) ir Kotryna Vitkutė (mokytoja Rūta Venslovienė).

Lilija Aleknavičiūtė
Kotryna Vitkutė

METODINĖ POPIETĖ JONIŠKYJE

Vasario 20 d. Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos fortepijono, smuiko ir gitaros mokytojai dalyvavo metodinėje popietėje Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykloje. Susitikimai, metodiniai pokalbiai vyko šiltoje, bet dalykinėje aplinkoje. Buvo aptarti įvairūs mokymo metodai, pasidalinta metodine literatūra ir priemonėmis. Sutarta draugišką bendravimą tęsti ir ateityje.

Mokytoja Skirma Andreliūnienė

Koncertai Vasario 16-osios šventėse

Vasario 16-oji – išskirtinė diena mūsų tautai ir valstybei. 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba savo posėdyje paskelbė „atstatanti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę“. Šiandien švenčiame 105- ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Tai reikšmingas visų Lietuvos žmonių, nepabūgusių prisiimti atsakomybės už mūsų ateitį, laimėjimas.

Klovainių ir Balsių koncertų salėse gyventojus su šia švente sveikino Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos jaunieji muzikantai ir jų mokytojai. Koncerte skambėjo lietuvių ir užsienio autorių kūriniai- juk pažinti ne tik savo, bet ir kitų šalių kultūrą- viena iš iškovotos laisvės apraiškų.

Ingridos Tuomienės nuotraukos

Sofija Šaurskytė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė
Aleksandra Šiurnaitė
Melita Juknaitė
Tomas Kačerauskas, mokytojas Gintaras Staleriūnas
Motiejus Klimkevičius
Jogaila Junevičius
Evelina Paslavičiūtė
Matas Michaelis Maasas
Jokūbas Gaška, Evelina Paslavičiūtė, Kajus Zaičenko, koncertmeisterė Rūta Venslovienė
Aretas Stankūnas
Aretas Stankūnas, Augustė Grybytė, mokytojas Romualdas Klupšas
Evelina Paslavičiūtė, Kajus Zaičenko, Gabrielė Gaigalaitė, Jokūbas Gaška, Dominykas Kairys, koncertmeisterė Rūta Venslovienė
Martyna Jurevičiūtė
Gabrielius Šiurna, Matas Šimanskis, Nojus Vaičeliūnas, Kajus Zaičenko, Dominykas Kairys, Gabrielius Kranauskas, Jokūbas Gaška, Aretas Stankūnas, Donatas Dargis.

MELITA- KONKURSO LAUREATĖ!

Vasario 11 d. Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje vyko IV-asis muzikos ir bendrojo ugdymo mokyklų tęstinis edukacinis projektas- konkursas „Muzikos spalvos“. Pirmasis šio konkurso etapas vyko virtualiu būdu, o į antrą etapą pakviesti geriausieji, tarp jų ir dvi mūsų mokyklos pianistės: Melita Juknaitė (mokytoja Rūta Venslovienė) ir Gustė Martinaitytė (mokytoja Skirma Andreliūnienė). Deja, Gustei toliau dalyvauti konkurse sutrukdė liga. O Melita pasirodė puikiai- ji tapo šio konkurso laureate. Sveikiname Melitą ir jos mokytoją Rūta su pergale!