„Klavišų mozaika”

Lapkričio 24 dieną Pasvalio muzikos mokykloje nuvilnijo fortepijono muzikos garsai. Į  jaunųjų pianistų respublikinį festivalį „KLAVIŠŲ MOZAIKA“ susirinko Biržų, Pakruojo, Kupiškio, Panevėžio, Ukmergės ir kaimyninės Latvijos (Bauskės), taip pat ir Pasvalio muzikos mokyklos jaunieji pianistai.

Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklai atstovavo RONETA LIUKPETRYTĖ, VANESA GUDONYTĖ (mokytoja Filomena Bieliauskienė), URTĖ SABECKYTĖ, ANDRĖJA AVERJANOVA (mokytoja Skirma Andreliūnienė) bei mokytojos Natalijos Chrapačienės ugdytinė EMA STAKUTYTĖ.

 Mokytojos ir mokinės džiaugiasi naujomis patirtimis ir pažintimis, maloniu ir draugišku sutikimu, bendravimu.

Festivalio dalyviai ir mokytojai

Ema Stakutytė, Andrėja Averjanova, Urtė Sabeckytė

Chorų šventė

Lapkričio 25 d. Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos jaunučių choras dalyvavo IV respublikiniame mokyklų chorų festivalyje „Chorų šventė”, kuris vyko nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Mažieji Pakruojo dainorėliai  sužavėjo savo profesionalumu ir nuoširdumu, sulaukė daug pagyrų iš festivalio organizatorių. Už puikų mokinių paruošimą dėkingi choro vadovei Ingridai Tuomienei ir koncertmeisterei Rūtai Venslovienei. Po festivalio mokinukai apsilankė pinigų muziejuje, Katedros aikštėje, matė, kaip puošiama svarbiausia Lietuvos eglutė, kaip remontuojamas Gedimino pilies kalnas.

Jaunučių choras su vadove Ingrida Tuomiene ir koncertmeistere Rūta Vensloviene.

Bendra daina

Mano vardas- Lietuva!

Vaikystės perlai

Kėdainių muzikos mokykloje lapkričio 17 d. įvyko II respublikinis fortepijoninės  ir kamerinės muzikos festivalis „Vaikystės perlai”.  Jame pirmą kartą dalyvavo ir Pakruojo muzikos mokyklos jaunieji pianistai. Fortepijoninius duetus paruošė mokytojos Skirma Andreliūnienė ir Filomena Bieliauskienė, solistes ruošė Svajonė Geležėlienė, Natalija Chrapačienė ir Skirma Andreliūnienė. Mokiniai ir mokytojai dėkingi šeimininkams už puikų festivalio organizavimą ir šiltą priėmimą. Fotosesijos nuotraukose:

Andrėja Averjanova, mokytoja Skirma Andreliūnienė, Urtė Sabeckytė

Mokytoja Filomena Bieliauskienė, Rugilė Nikalajevaitė, Benas Nikalajevas                                                Ema Stakutytė Mokytoja Svajonė Geležėlienė, Greta Gudaitė Mokytoja Skirma Andreliūnienė, Gustė Kazėnaitė