Koncertas- susitikimas su Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija

2023 m. kovo 1 d. mūsų mokykloje svečiavosi Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokinės ir šios mokyklos direktorė Emilija Kriščiūnaitė, beje, mūsų kraštietė. Buvo surengtas bendras koncertas, kuriame savo programą paruošė abiejų mokyklų mokiniai ir mokytojai. Nuoširdžioje ir šiltoje aplinkoje puikiai savo kūrinius atlikę jaunieji muzikantai sulaukė daug pagyrų ir kvietimo mokytis menų gimnazijoje, o choristai pakviesti į Panevėžio regiono chorų šventę birželio 1 d. Puikiai koncertavo panevėžietės, tarp jų ir buvusi mūsų mokyklos mokinė akordeonininkė Skaistė Poškutė.

                                                                                           Nuotraukos Almos Varvuolienės

Jaunučių choras
Choristai ir direktorė Nijolė Pupinienė
Gytė Stalmačenkaitė, koncertmeisterė Svajonė Stulgaitienė
Vokalinis kvartetas: Evelina Paslavičiūtė, Kajus Zaičenko, Gabrielė Gaigalaitė, Jokūbas Gaška, koncertmeisterė Rūta Venslovienė
Greta Gudaitė
Jokūbas Gaška, Austėja Mališevičiūtė, Vakarė Šimanskytė, Gintarė Kazlauskaitė, Evelina Mihaela Vasilė, Gustė Vaitiekūnaitė
Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazijos direktorė Emilija Kriščiūnaitė
Skaistė Poškutė
Artistai ir jų mokytojai po koncerto